Een donatie zonder aankoop

Heeft u geen behoefte aan ons actiepakket met SVR tas? Dan kunt u hier ook een donatie naar uw keuze doen. 

Met uw donatie ondersteunen wij kleinschalige SVR campings. U kunt hieronder uw donatiebedrag invoeren. Daarna klikt u op ‘voeg donatie toe’ en vervolgens op ‘Bekijk winkelmand’. Daar kunt u direct met iDeal betalen. 

Met uw aankoop

ondersteunt u kleinschalige campings

Snel in huis

wij versturen bijna dagelijks

Veilige betaling

met iDeal

beSTELLEN

Over SVR

De SVR staat voor betaalbaar kamperen bij kleinschalige (boeren)campings. Als donateur van de SVR heeft u via de site een compleet overzicht van zo’n 2000 aangesloten campings in Nederland en de rest van Europa. De SVR maakt zich hard voor deze kampeerboeren en zorgt er tegelijk voor dat betaalbaar kamperen bij de boer gewaarborgd blijft.